Hayalinizdeki kapı ve pencereleri üretiyoruz

Belfa hayallerinizdeki kapı ve pencereleri üretir. Bunu size sunabilmek için tasarım, renk uyumu, güvenlik, nakliye, sağlıklı montaj gibi bir çok detayı ile projenize tam uyum sağlayan ürünleri özel olarak üretiyor ve montaj ekibi ile size sadece keyfini çıkartma kısmını bırakıyor.

Nasıl mı yapıyoruz?

Projenizin teknik çizimlerine ve hesaplarına sadık kalarak anlaşmalı olduğumuz yurtdışı üreticileriyle, istediğiniz ahşap cinsi, boya, profil kalınlığı, cam cinsi, cam içerisindeki koruyucu gaz çeşidi gibi bir çok detayı projenizin ihtiyacına göre özel olarak imal edilmesinin ardından Belfa ekibi ile yerinde montajını gerçekleştiriyoruz.

Restorasyon çalışmalarınızda da yer alıyoruz

Doğal görünümünü korumak istediğiniz tarihi eser, aile yadigarı yalı, köşk, villa gibi yapılarınızın orjinaline sadık kalarak ihtiyacınız olan her ürünü özel olarak üretip çok daha dayanıklı ve güvenlikli ürünler ile eski günlerdeki görünümüne kavuşturuyoruz.

BELFA Uluslararası, 1980 senesinde Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında çeşitli ticari konularda temsilcilik ve distribütörlük faaliyetlerinde bulunmak üzere Hollanda´da kurulmuştur. 1982 senesinde faaliyetlerine İstanbul´da da devam etme kararı alan Belfa, inşaat malzemeleri ve tekstil ürünleri ithalat ve ihracatında geniş bir tecrübe ve alt yapıya sahiptir. Son yıllarda, özellikle inşaat malzemeleri ve uygulamaları konusunda en üst kaliteye hitap eden ürünlere odaklanan BELFA, 2002 senesi başında, pencere ve kapı sektörünün liderleri, 100 yılı aşkın bir tecrübeye sahip Avrupa Firmaları ile anlaşarak Türkiye ve Avrasya distribütörlüğünü üstlenmiştir. Stock Fenster, Geka, Goran Fasada, Eko Okna, Rhoen ve Gebauer ile yapılan işbirliği içinde yürütmekte olduğu çalışma sayesinde, hayalindeki kapı ve pencereye ulaşmak isteyen herkese en doğru seçenekleri sunmayı garanti etmektedir.

BELFA, masif ahşap kapı-pencere sisteminin Türkiye´deki en etkin temsilcilerindendir. Bu sistemle üretilen pencere ve kapılar, sektördeki yapay veya yarı yapay ürünlere göre çok üstün özelliklere sahiptir. Doğal yapı ürünlerinin kullanımı aile ve birey sağlığı açısından özel bir öneme sahiptir. Bu nedenle, Amacımız, hayatımızın önemli bir kısmının geçtiği evlerimizde doğal yapı ürünlerinin kullanımını teşvik etmektir. Kalkınmış toplumlarda, kapı ve pencerede masif ahşap kullanımı, üretim teknolojisindeki büyük gelişmelerin desteğiyle % 50´nin üstünde oranlarla devam etmektedir. Teknolojinin yanısıra doğal hammadde ve yan malzemelerde de çok büyük gelişmeler olmuştur. Bu paralelde, Misyonumuz; yeni nesil üretim teknolojisini ve seçkin doğal hammaddeleri kullanarak bu özellikli kapı-pencere sistemini ülkemizde yaygınlaştırmaya çalışmaktır. Özellikle ahşap ürünleri konusunda Türkiye pazarında en üst sıradaki konumunu muhafaza etmek şirketimizin en önemli hedefidir.

BELFA'yı seçerek sektörünün liderini seçmiş olursunuz, çünkü BELFA'nın hedefi doğadan gelen güzelliği, kalite ve stil için kişisel seçiminize dönüştürmektir.