Sınırlı Sorumluluk

www.belfa.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü metin, görsel, tablo ve grafikler, anlaşmalı kuruluşlardan temin edilmiş olup, BELFA Uluslararası Danışmanlık ve Ticaret tarafından müşterilerine ürünleri ve tedarik ettiği yan ürünleri hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan tüm içeriklerin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan içeriklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı BELFA Uluslararası Danışmanlık ve Ticaret sorumlu tutulamaz.

Firmamız bu internet sitesinde tanıtılan ürünlerin tümünün satışının mümkün olması şeklinde bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Yine bu ürünlerin internet sitesinde yeralan kimi özellikleri ya da kimi ürünlerin tamamı herhangi bir şekilde önceden haber verilmeksizin değiştirilebileceği veya kaldırılabileceği hakkının firmamıza ait olduğu unutulmamalıdır.

Bilgilerin Kullanımı

Firmamız bu internet sitesinde yeralan formlar aracılığıyla kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin ülkemiz yasalarına uygun bir şekilde kullanım hakkına sahiptir. Bu bilgilerin yasalara uygun bir şekilde kullanımından ve bundan doğabilecek sonuçlardan dolayı firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Virüsler

İnternet ortamında sürekli olarak yenileri ortaya çıkan virüs ve benzeri risklerin internet sitemiz aracılığıyla yayılmasını engellemek için elimizden gelenleri yapmakla birlikte bu tür risklerin oluşmayacağı konusunda herhangi bir taahhütte bulunmadığımızı ve anılan risklerden dolayı kullanıcıların uğrayabileceği zararlardan sorumlu tutulamayacağımızı hatırlatırız.

Dış Linkler

Web sitemizden diğer internet sitelerine verilen linkler bilgi vermek dışında hiçbir amaç taşımamaktadır. Kullanıcıların bu linklerle ulaşaşacağı diğer internet sitelerinden direkt ya da dolaylı olarak zarara uğramaları durumunda firmamıza hiçbir sorumluluk yüklenemez.

BELFA Uluslararası Danışmanlık ve Ticaret

Zühtüpaşa Mah. Şefikbey Sok. No:34 Rişvanoğlu Konakları 34724
Kadıköy - İstanbul