Kapınız , ilk izleniminiz

Yalnızca ahşap alanında yılları aşkın bir tecrübe ahşap giriş kapısının mükemmelliği üzerine taleplerinizi karşılabilir. Belfa size en üst seviyedeki özeni ve ölçülerdeki hassasiyeti garanti eder. Katmanları macunla birbirine yapıştırılmış, hava şartlarına karşı daha da iyileştirilmiş dayanım için gözeneklerin derinliklerine kadar korumalı Belfa - Ahşap kapıları dayanıklılığı, güvenliği, bakım kolaylığını ve doğal konforu garanti ederler.

Tamamı masif ağaçtan üretilen Belfa ahşap kapıları şaşırtıcı derecede zengin model çeşitliliğine sahiptir. Tüm ahşap kapı modelleri masif ağacın kendine özgü havasını, kullanılan mekanlara taşımak üzere tasarlanmıştır.

Ahşap kapılarımızın içi boş panel kapılara ve MDF'den üretilen kapılara kıyasla çok daha geniş model yelpazesinin yanısıra rakiplerimizce taklit edilemeyen bir diğer farklılığımız da yine masif ağaçtan üretilen pervaz ve taç gibi yan elemanlarımızın çekici görünümleridir.

Dış Kapılar

Buradaki resimlerde bugünkü ahşap kapı modellerimizi ve bunlara ilişkin kodları görmektesiniz. Bu resimlerdeki ahşap göbeklerin camla ya da camların ahşap göbeklerle değiştirilmesi standart üretim kapsamında mümkündür. Cam kullanımında, vitray çalışmaları arzu edildiğinde özel üretim kavramı çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Modellerimiz arasında göreceğiniz bölüntülü göbek ve serenlerden oluşan dairesel temalı model ve Türk ağaç sanatkarlığından izler taşıyan kündekari temalı ürün rakipsiz bir tasarım çalışmasının meyvasıdır. Cepheye dik eksende kavisli hareket içeren dalgalı ahşap kapı modellerimiz ise masif seren tekniğiyle ilk kez bizim tarafımızdan çözülen tasarımlardır.

Dış Kapılar uygulamaları