Sürgülü veya Sürgüsüz Ahşap Kapılar

Ani ihtiyaçlara veya hava koşullarından kaynaklanan değişikliklere anında uyum sağlayan bir mekandan daha güzeli ne olabilir ? Yalnızca Belfa Pencere-Kapı Sistemi bunu size sağlar ; Açarken veya kapatırken yerden kaybınız olmadan oturma alanı ile teras, balkon veya bahçe anında ayrılır.

Prensibi çok basittir. Açılırken, kanat contadan kurtulur, kapanırken ise kanat eğilir ve tekrar contaya doğru bastırılır. Böylece anında ve hızlı bir şekilde dış dünyayı oturma alanınıza dahil edilebilir ve herhangi bir kanattan rahatsız olmadan yaşam alanınızın genişliğinin tadını çıkartabilirisiniz.

Çeşitli renkler ve dekorlar, bireysel şekillendirme istekleriniz yerine getirmeyi kolaylaştırır ve ortamın renklenmesini sağlar. Çok yönlü şekillendirme imkanları ile bireysel istekler yerine getirilir. Bu şekil ve renklere, tek veya çift hareketli kanatlı, iki ve dört parçalı kapılarda karar vereceksiniz. Alüminyum ray sistemi sayesinde kapının açılması esnasında pürüzsüz bir sürme işlemi garanti edilmektedir.

Bireysel isteklerinize göre oturma alanınızı rahatlıkla Belfa Pencere-Kapı Sistemleriyle şekillendirebilirsiz.

Ahşap Kapılar uygulamaları